Oprogramowanie dla transportu
strona główna - oprogramowanie dla firm transportowych
kontakt - Detlon Software
Połączenie z serwisem
strona główna | napisz do nas | połącz z serwisem
Oprogramowanie dla transportu oraz systemy ERP
OFERTA Atonium - zintegrowany system dla przedsiębiorstw klasy ERP

Detlon Software Korzyści techniczne z zastosowania Atonium


Interaktywność w pracy systemu
Interaktywny charakter systemu pozwala na łączenie platform między sobą i zautomatyzowanie wielu procesów, wpływając na ograniczenie kosztów i czasu pracy. Łączenie kilku oddzielnie działających jednostek transportowych, działających na terenie kraju i za granicą, pozwala na bezpośrednią współpracę, wykorzystując ich wzajemne doświadczenie i wiedzę.

Nieograniczony dostęp w oparciu o Internet
Atonium gwarantuje dostęp do systemu poprzez Internet z dowolnego miejsca, przy użyciu standardowych przeglądarek www bądĽ terminali mobilnych ( telefonów komórkowych), bez potrzeby korzystania z dodatkowego oprogramowania. System napisany jest w języku JAVA, co pozwala na działanie systemu w sieci lokalnej lub przez Internet, bez względu na ilość stanowisk.

Bezpieczeństwo przechowywania danych
System zaopatrzony jest w szereg mechanizmów, mających na celu zabezpieczenie informacji przed ich utratą lub dotarciu do nich przez osoby nieupoważnione.

Otwartość na inne systemy
Architektura systemu gwarantuje łatwość w integracji całego systemu lub poszczególnych platform z rozwiązaniami zewnętrznymi, np: systemami finansowo-księgowymi, środowiskami raportującymi innych producentów.

Wielowątkowość technologii
Zastosowanie wielowątkowej technologii oraz stała aktualizacja systemu gwarantuje szybkość pracy modułów i aplikacji, przy obsłudze dużych ilości informacji oraz dostęp do nowych, odpowiadających potrzebom rynku, modułów.

Stabilność pracy
System oparty został o nowoczesne oraz sprawdzone technologie. Dzięki temu pracuje stabilnie, współpracując z wszystkimi znaczącymi systemami operacyjnymi.

Elastyczność technologiczna, wdrożeniowa
Duży stopień konfigurowalności pozwala na dostosowanie systemu do indywidualnych potrzeb klienta, bez wzrostu kosztów wynikających z konieczności interwencji obsługi informatycznej firmy Detlon Software. Zarówno wdrożenie systemu, jak i póĽniejsze modyfikacje dokonywane są za pomocą Internetu, nie wpływając na bieżącą pracę przedsiębiorstwa.

Szybkość dostępu
Zastosowana technologia umożliwia przedstawianie informacji w czasie rzeczywistym, co oznacza, że wszystkie zmiany i aktualizacje w systemie widoczne są na wszystkich wskazanych stanowiskach w momencie ich wprowadzania.