Oprogramowanie dla transportu
strona główna - oprogramowanie dla firm transportowych
kontakt - Detlon Software
Połączenie z serwisem
strona główna | napisz do nas | połącz z serwisem
Oprogramowanie dla transportu oraz systemy ERP
OFERTA Neutro - zintegrowany system dla przedsiębiorstw i firm budżetowych

Detlon Software Korzyści biznesowe z zastosowania systemu Neutro


Oszczędność czasu
Interaktywność systemu oraz szybkość dostępu do narzędzi zarządzania i planowania, odpowiadających poszczególnym stanowiskom pracy, pozwoli upłynnić procesy, zachodzące w codziennej pracy, a także na zwiększenie uwagi i samokontroli pracowników.

Obniżenie kosztów
Mechanizmy planowania oraz synchronizacji zadań wykluczają możliwość duplikowania czynności, redukując wydatki. Moduł kontroli generowanych kosztów racjonalizuje wydatki związane z tankowaniem paliw, w systematyczny sposób ograniczając koszty.

Wzrost skuteczności podejmowanych decyzji i działań
System pozwala na analizę danych, umożliwiając wykorzystanie wniosków wyciągniętych z poprzednich sukcesów bądĄ porażek, w celu zwiększenia skuteczności przyszłych działań.

Skuteczność kadry kierowniczej
Na podstawie analizy zebranych danych wykonanie dokładnej segmentacji rynku, identyfikując najbardziej dochodowe sektory rynku i skierowanie swoich działań w ich kierunku.

Skuteczność pracowników

Wzrost efektywności i elastyczności organizacji
Zastosowane rozwiązania pozwalają na stworzenie standardów w organizacji pracy, co przekłada się na możliwość reorganizacji pracy w firmie i poprawienie jej skuteczności, funkcjonalności i efektywności. Ułatwia oraz formalizuje komunikację wewnętrzną firmy poprzez zaawansowane mechanizmy delegowania zadań oraz wymiany informacji pomiędzy użytkownikami systemu.

Kreacja nowoczesnego i stabilnego wizerunku przedsiębiorstwa
System zaprojektowano z uwzględnieniem nowoczesnych narzędzi i rozwiązań organizacji pracy, co w znaczący sposób wpływa na otoczenie wewnętrzne (pracowników) oraz zewnętrzne (klientów i ich zadowolenie ze świadczonych usług) firmy. Wspólna i dobrze zorganizowana praca procentuje wzrostem oceny usług wśród klientów, utwierdzając w przekonaniu, iż firma zna i odpowiada na potrzeby klientów.

Neutro = Wiedza - to bezpieczeństwo, kontrola, stabilność i nadzór
Zaawansowane mechanizmy łączące moduły wewnątrz platform oraz platformy między sobą, pozwalają na uzyskanie wszystkich najistotniejszych informacji na temat stanu obecnego w przedsiębiorstwie i sprawne zarządzanie tak, aby zawsze dostarczać klientom usługi najwyższej jakości. Szczegółowe informacje, dotyczące organizacji pracy, pozwalają na płynne wykorzystanie szans i uniknięcie zagrożeń. W sytuacjach kryzysowych pozwala to na szybką reakcję i uniknięcie strat finansowych lub jakościowych.

Planowanie i wdrażanie celów strategicznych i operacyjnych
System archiwizuje dane dotyczące pracy, umożliwiając kadrze zarządzającej wykonywanie różnego rodzaju statystyk i analiz,które pozwalają na poprawne podejmowanie decyzji oraz ustalania celów operacyjnych i strategicznych.