Oprogramowanie dla transportu
strona główna - oprogramowanie dla firm transportowych
kontakt - Detlon Software
Połączenie z serwisem
strona główna | napisz do nas | połącz z serwisem
Oprogramowanie dla transportu oraz systemy ERP
OFERTA Atonium - zintegrowany system dla przedsiębiorstw klasy ERP

Detlon Software Specyfikacja produktu - Streszczenie

System Atonium to nowoczesne i zaawansowane technologicznie narzędzie do zarządzania, planowania i organizacji pracy w firmach transportowych. Ponadto obejmuje zagadnienia związane z działalnością kadrowo płacową, materiałową, sprzedaży, finansową oraz transportową.

System Atonium jest jedynym na rynku w pełni zintegrowanym systemem do zarządzania i organizacji pracy w różnych przedsiębiorstwach i instytucjach.

Pełne zintegrowanie oznacza w tym wypadku pełną automatyzację wymiany danych pmiędzy przedsiębiorstwem i innymi podmiotami biznesowymi z jego otoczenia. Bezsprzeczną korzyścią, jaką osiąga planista i inni jest fakt, iż co dzień rano wszyscy pracują w oparciu o bieżące dane.


System w znaczący sposób ogranicza koszty i czas pracy, wpływając na efektywniejsze zarządzanie daną organizacją. Umożliwia wprowadzenie standardów poprzez zaawansowane mechanizmy delegowania zadań oraz wymiany informacji formalizuje komunikację wewnętrzną firmy pomiędzy użytkownikami systemu.


Dostęp do systemu z dowolnego miejsca zapewniony jest dzięki obsłudze poprzez przeglądarkę internetową bądĽ terminal mobilny. Sprawia to, że osoby odpowiedzialne za pracę są wstanie skontrolować stan obecny w firmie w każdym momencie, w oparciu o Internet. Z kolei serwis firmy zawsze gotów jest pomóc w zakresie obsługi oraz, co ważniejsze, nasi specjaliści dokładają wszelkich starań aby dokładnie dopasować system do indywidualnych potrzeb klienta.


System Atonium adresowany jest do firm średnich i dużych, choć doskonale sprawdza się także w małych, prężnie rozwijających się jednostkach. Szczególne zastosowanie znajdzie w przedsiębiorstwach, które przetwarzają dużą ilość informacji.Podsumowując

Atonium nie tylko upraszcza wiele czasochłonnych czynności ale oferuje również unikalne opcje niedostępne w innych systemach lub narzędziach o podobnym przeznaczeniu. W rezultacie Atonium umożliwia usprawnienie działania, obniżenie kosztów oraz wzrost zadowolenia ze świadczonych usług u klientów firmy.