Oprogramowanie dla transportu
strona główna - oprogramowanie dla firm transportowych
kontakt - Detlon Software
Połączenie z serwisem
strona główna | napisz do nas | połącz z serwisem
Oprogramowanie dla transportu oraz systemy ERP
OFERTA Harmonium - harmonogram czasu pracy kierowców

Detlon Software Korzyści techniczne z zastosowania Harmonium


Bezpieczeństwo przechowywania danych
System zaopatrzony jest w szereg mechanizmów, mających na celu zabezpieczenie informacji przed ich utratą lub dotarciu do nich przez osoby nieupoważnione.

Otwartość na inne systemy
Architektura systemu gwarantuje łatwość w integracji całego systemu lub poszczególnych platform z rozwiązaniami zewnętrznymi, np: systemami finansowo-księgowymi, środowiskami raportującymi innych producentów.

Wielowątkowość technologii
Zastosowanie wielowątkowej technologii oraz stała aktualizacja systemu gwarantuje szybkość pracy modułów i aplikacji, przy obsłudze dużych ilości informacji oraz dostęp do nowych, odpowiadających potrzebom rynku, modułów.

Stabilność pracy
System oparty został o nowoczesne oraz sprawdzone technologie. Dzięki temu pracuje stabilnie, współpracując z wszystkimi znaczącymi systemami operacyjnymi.

Elastyczność technologiczna, wdrożeniowa
Duży stopień konfigurowalności pozwala na dostosowanie systemu do indywidualnych potrzeb klienta, bez wzrostu kosztów wynikających z konieczności interwencji obsługi informatycznej firmy Detlon Software.

Interaktywność w pracy systemu
Interaktywny charakter systemu pozwala na łączenie systemu Harmonium z pozostałymi platformami oferowanymi przez firmę Detlon Software, a przez to na zautomatyzowanie wielu procesów, wpływając na ograniczenie kosztów i czasu pracy. Łączenie kilku oddzielnie działających jednostek transportowych, działających na terenie kraju i za granicą, pozwala na bezpośrednią współpracę, wykorzystując ich wzajemne doświadczenie i wiedzę.